Kontakty

Agrofert Polska Sp. z o.o.

Bobrecka 27, 43-400 Cieszyn, Polska

 

NIP 5482622138

REGON  241664897

 

Numer KRS 368923 Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał Zakładowy: 300 000,00 zł

 

Biuro spółki:

Mennicza 20, 43-400 Cieszyn

telefon: +48 512 018 348

e-mail: biuro@agrofertpolska.pl

 

Dział sprzedaży i zakupu:

 

Region: wielkopolski, kujawsko-pomorski

 

Maciej Adamczyk

telefon: +48 502 551 453

e-mail: maciej.adamczyk@agrofertpolska.pl

  

Region: lubuski

 

Paweł Lipski

telefon: +48 570 163 798

e-mail: pawel.lipski@agrofertpolska.pl

 

Region: dolnośląski

 

Krzysztof Paliwoda

telefon: +48 502 872 652

e-mail: krzysztof.paliwoda@agrofertpolska.pl

 

Alicja Wardyn

telefon: +48 512 054 145

e-mail: alicja.wardyn@agrofertpolska.pl

 

Paweł Lipski

telefon: +48 570 163 798

e-mail: pawel.lipski@agrofertpolska.pl

 

Natalia Lipska

telefon: +48 508 153 739

e-mail: natalia.lipska@agrofertpolska.pl

 

Region: opolski

 

Barbara Heczkova

telefon: +48 516 189 486

e-mail: barbara.heczkova@agrofertpolska.pl

 

Region: łódzki, świętokrzyski, małopolski

 

Maria Żebrowska

telefon: +48 502 551 482

e-mail: maria.zebrowska@agrofertpolska.pl

 

Region: śląski

 

Sebastian Kantor

telefon: +48 502 551 469

e-mail: sebastian.kantor@agrofertpolska.pl

  

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego regionu, skorzystaj z kontaktów niżej:

 

Produkty rolne i komponenty paszowe

 

Maciej Adamczyk

telefon: +48 502 551 453

e-mail: maciej.adamczyk@agrofertpolska.pl

 

Nawozy

 

Barbara Heczkova

telefon: +48 516 189 486

e-mail: barbara.heczkova@agrofertpolska.pl

 

Nasiona

 

Sebastian Kantor

telefon: +48 502 551 469

e-mail: sebastian.kantor@agrofertpolska.pl

 

Nawozy dolistne

  

Krzysztof Paliwoda

telefon: +48 502 872 652

e-mail: krzysztof.paliwoda@agrofertpolska.pl

 

Środki ochrony

 

Krzysztof Paliwoda

telefon: +48 502 872 652

e-mail: krzysztof.paliwoda@agrofertpolska.pl

 

Wstecz