Kontakty

Agrofert Polska Sp. z o.o.

Bobrecka 27, 43-400 Cieszyn, Polska

 

NIP 5482622138

REGON  241664897

 

Numer KRS 368923 Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał Zakładowy: 300 000,00 zł

 

Biuro spółki:

Mennicza 20, 43-400 Cieszyn

telefon: +48 512 018 348

e-mail: biuro@agrofertpolska.pl

 

Godziny pracy:

7:30 - 15:30

 

Dyrektor wykonawczy: Barbara Heczková

Dyrektor finansowy: Rafał Rodzim

 

Podział wg województw:

 

Region: wielkopolski, kujawsko-pomorski, pomorski, mazowiecki, warmińsko-mazurski

 

Joanna Cieślik

telefon: +48 502 872 505

e-mail: joanna.cieslik@agrofertpolska.pl

  

Region: dolnośląski, lubuski

 

Krzysztof Paliwoda

telefon: +48 502 872 652

e-mail: krzysztof.paliwoda@agrofertpolska.pl

 

Alicja Wardyn

telefon: +48 512 054 145

e-mail: alicja.wardyn@agrofertpolska.pl

 

Natalia Lipska

telefon: +48 512 018 308

e-mail: natalia.lipska@agrofertpolska.pl

 

Region: opolski

 

Barbara Heczková

telefon: +48 516 189 486

e-mail: barbara.heczkova@agrofertpolska.pl

 

Lukáš Daniel

telefon: +420 725 144 286

e-mail: lukas.daniel@navos-km.cz

 

Joanna Hałat

telefon: +48 502 551 453

e-mail: joanna.halat@agrofertpolska.pl

 

Region: śląski

 

Sebastian Kantor

telefon: +48 502 551 453

e-mail: sebastian.kantor@agrofertpolska.pl

 

Region: łódzki, świętokrzyski, małopolski

 

Maria Żebrowska

telefon: +48 502 551 482

e-mail: maria.zebrowska@agrofertpolska.pl

 

  

Kontakty do poszczególnych działów:

 

Produkty rolne i komponenty paszowe

 

Joanna Cieślik

telefon: +48 502 872 505

e-mail: joanna.cieslik@agrofertpolska.pl

 

Nawozy

 

Joanna Hałat

telefon: +48 502 551 453

e-mail: joanna.halat@agrofertpolska.pl

 

Nasiona

 

Sebastian Kantor

telefon: +48 502 551 469

e-mail: sebastian.kantor@agrofertpolska.pl

 

Nawozy dolistne i środki ochrony roślin

  

Krzysztof Paliwoda

telefon: +48 502 872 652

e-mail: krzysztof.paliwoda@agrofertpolska.pl

 

Logistyka

 

Bohuslav Bialožyt

telefon: +48 502 551 457

e-mail: bohuslav.bialozyt@navos-km.cz

 

Joanna Jurga

telefon: +48 502 551 491

e-mail: joanna.jurga@agrofertpolska.pl

 

 

 

Wstecz