O firmie

Nasza firma wchodzi w skład grupy Agrofert a. s., która w Republice Czeskiej oraz na Słowacji istnieje już od 1993 roku. W skład grupy wchodzą przedsiębiorstwa z sektora rolniczego, młynarskiego, chemicznego. Grupa posiada 3 zakłady produkcyjne w Czechach na Słowacji oraz w Niemczech, produkujące nawozy. Poza tym w grupie funkcjonuje tłocznia rzepaku, która przetwarza 400 do 500 tys. ton rzepaku rocznie oraz kilka młynów. Grupa Agrofert jest właścicielem około 100.000 ha ziemi na terenie Słowacji oraz Czech.

 

Idąc z duchem czasu pragniemy sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku dla naszych klientów. Dlatego postanowiliśmy czerpać wzór z rynku czeskiego, który oparty jest na kupnie i sprzedaży bezpośredniej od/do rolnika. Pomaga nam to szybko reagować na Państwa potrzeby i oczekiwania.

 

Specjalizujemy się w skupie płodów rolnych, takich jak: zboża, kukurydza, rzepak oraz w sprzedaży komponentów paszowych, jak: ddgs, wysłodki buraczane, otręby, śruty rzepakowej.

 

W ofercie również posiadamy nawozy renomowanych Polskich firm jak: Grupa Azoty S.A.,  Anwil S.A. oraz nawozy sprowadzane ze wschodnich rejonów Europy.

 

Jesteśmy także przedstawicielem Czeskiej firmy Lovochemie, a.s., która oferuje pełna paletę nawozów dolistnych.

 

Uzupełniając gamę produktów postaraliśmy się o to, by w naszej ofercie pojawiła się firma AGF Hybrids, która jest producentem mieszańców nasiennych kukurydzy oraz nasion zbóż ozimych, jak i jarych. Mieszańce AGF Hybrids wysiewane są na polskiej ziemi od kilku lat, przynosząc znakomite efekty oraz zadowolenie klientów.

 

Bardzo cieszymy się, że w Polsce możemy kontynuować rozwój firmy, dlatego jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy podchodząc indywidulanie do każdego klienta,  starając się spełnić Państwa oczekiwania. 

 

Mając nadzieję, że nasza oferta zainteresowała Państwa na tyle, by podjąć z nami współpracę w myśl hasła „Razem możemy osiągnąć więcej“.

Wstecz